CT Operátor

CT / Képalkotó diagnosztika / Számítógépes tomográfia
Magánklinikai partnerünk 2008 óta működik, külső befektető nélkül, saját erőforrásból. Hírnevét országszerte ismerik, csatlakozz lendületes csapatukhoz CT Operátorként!

Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Egy műszak, napi 8 óra munkavégzés hétfőtől péntekig, 8:00 és 17:00 között. Ügyelet és éjszakai munkavégzés nincs.

Az új pozíciód CT Operátorként
  • CT vizsgálatok előkészítése és lebonyolítása
  • Betegfelvétel, tájékoztatás és utánkövetés
  • Képalkotó berendezések kezelése és karbantartása
  • Adatok rögzítése és archiválása

Elvárások a CT Operátor pozícióhoz

  • Középfokú képesítés, OKJ orvosi laboratóriumi és képalkotói diagnosztikai analitikus vagy releváns végzettség.
  • CT Operátorként szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és empátiai készség
  • Megbízhatóság és pontosság
  • Csapatmunkára való képesség

Mit szükséges most tenned
Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, kattints a 'Jelentkezem' gombra és küldd el frissített magyar önéletrajzod!

Iparág
Gyógyszeripar
Hely
Fejér megye
Szakterület
Life Sciences
Szám:
1184279
Closing date
23 Jun 2024